Подарункові сертифікати від ENIGMA Escape Game

У нас можна придбати подарункові сертифікати вартістю 1000 грн. для команд до 4 гравців, та за 1100 грн. для будь-якої кількості гравців. Подарункові сертифікати діють на будь-яку з 8 квест кімнат Enigma Escape Game.


  1. Власник сертифікату може скористатися сертифікатом впродовж 3 місяців з моменту покупки.
  2. Забронювати гру, дізнатися точний термін дії сертифікату та умови можна зателефонувавши за нашими номерами на сайті або написавши нам на Telegram. При самостійному бронюванні через сайт потрібно вказати таємний код сертифікату.
  3. В залежності від номіналу сертифікату, його власник може обрати:
    • 1000 грн. - rру у будь-якій квест кімнаті командою від 2-4 гравців у будь-який зручний день та час. Можна запросити більшу кількість гравців доплативши 100 грн. за кожного, але не більше ніж цього дозволяє конкретна квест-кімната.
    • 1100 грн. - rру у будь-якій квест-кімнаті у кількості гравців допустимій у цій квест-кімнаті або квест-гра "Хованки в темряві" у складі 3-8 осіб.
  4. Власник сертифікату має право один раз перенести заброньовану гру, попередивши Адміністрацію мінімум за 3 години (якщо обрана ранкова гра, то за день) до обраного часу, інакше сертифікат автоматично згорає.
  5. Власник сертифікату обов'язково має принести свій сертифікат із собою на гру.