Наша компанія - Enigma Escape Game

Дізнайтесь про нас більше...

Ми прагнемо надати якісні послуги по розумним цінам. Ви проведете час весело та з користю у будь-якій компанії. Чекаємо на вас!

Непередбачуваність ескейп гри: головне повернутися в реальність!

Enigma Escape Game – новий і захоплюючий формат розваг у місті Львів, що дозволяє відчути повний «відрив» від реальності. Наша команда геніальних розробників робить все можливе і, здавалося б, не можливе, щоб кожен тематичний проект «квест вийти з кімнати» був максимально яскравим і емоційним.

Що собою являє квест гра в нашій пропозиції?

В першу чергу ми намагаємося гранично точно передати антураж приміщення, відповідний певній тематиці і настрою об’єкта, використовуючи цікаві технічні загадки, замки, сейфи, різноманітні предмети і пристрої, і навіть, незрозумілого призначення лабораторні та дослідницькі пристосування.

Отже, команда замкнена в квест кімнаті! 

Завданням нашої ескейп квест гри – є вихід з кімнати протягом встановлених 60 хвилин. Як використовувати цей час для вирішення численних алгоритмів і поставлених завдань, ребусів і загадок – особиста справа кожної команди. Максимальний склад команди 2 – 4 людини. Тут важливо правильно організуватися і активно включитися в гру. Результат розваги залежить від внеску кожного учасника – адже спочатку Ви налаштовані на перемогу!

Як потрапити на квест рум у Львові?

Ми подбали про комфорт учасників гри на всіх її етапах. Для початку гри обов’язково потрібна Ваша непереборна жага пригод, далі просто тисніть на функціональну вкладку «Забронювати» і розміщуйтесь в календарі подій, вибравши зручну для Вас дату, час і кімнату або телефонуйте за телефонами, вказаними на сайті. Менеджери компанії регулярно забезпечують оперативність зворотнього зв’язку, так що організаційний момент – справа техніки і практично декількох хвилин. Сміливо занурюйтесь в атмосферу квесту! Тільки таким чином Ви випробуєте свою команду на злагодженість дій в умовах нестандартності ситуацій. Переборіть всі страхи або продовжуйте себе переконувати: «Адже це тільки гра!»

Якщо вас цікавить франчайзинг або співпраця – зв’яжіться з нами.

Call Now Button